BMW R1200R Скремблер Кафе Рейсер від Lazareth

Lazareth BMW R1200r Скремблер

Від оригінальної моделі R1200R, на базі якої Lazareth побудували даний скремблер, залишився мінімум. Навіть візуальні зміни кардинальні.

Так, R1200R із його спорт-сіті базовою комплектацією, перетворений на агресивного, брутального байка із міксом кафе рейсера і сремблера, а 1170 см3 двигун, укомплектований велостоками в парі із всюдихідними шинами можуть гарантувати високий рівень прохідності в будь-яких умовах. І хоча кастом не набув маневреності мотокросс чи ендуро, вона йому, в принципі, і не треба.

BMW R1200R кафе рейсер кастом

Тепер детальніше про зміни. В першу чергу, була перероблена задня частина рами: її значно скоротили, замінивши стокове сидіння на одномісне в стилі кафе рейсер, і дещо змінили конструкцію, розмістивши номерний знак, стоп-сигнал та індикатори поворотів ззаду колеса, завдяки установці модифікованого кріплення на маятнику.

BMW R1200R скремблер стайл
BMW R1200R Скремблер. Вигляд ззаду

Задня підвіска майже не зазнала змін не зважаючи на вдосконалене колесо. Як і переднє, воно вдягнене в масивну всюдихідну шину, що крім практичності, додає мотоциклу балів ще й в зовнішності.

Крім цього, спереду і ззаду над колесами встановлені нові невеликі низькопосаджені болотники.

BMW R1200R кастом: перед мотоцикла

Виямки на паливному баку є однією з “фішок” стилю кафе рейсер, хоч серед чисельної кількості представників цього стилю вони зустрічаються не завжди.

BMW кафе рейсер бак
BMW: виямки на баку в стилі кафе рейсер

Передня частина BMW R1200R також суттєво перероблена. Окрім перерахованих модифікацій, кастом обзавівся іншою фарою з вмонтованими на неї крихітними сигналами повороту, вилкою та мало не прямим рівним кермом, з невеликими дзеркалами на кінцях (так званими, “bar end mirrors”) і аналоговим спідометром в центрі.

велостоки R1200R
Двигун R1200R з велостоками

В цілому, при роботі над мотоциклом у Lazareth керувалися принципом мінімалізму та “чистоти” в дизайні: лише чорний і срібний колір, а також візуально дуже компактна збірка без жодних зайвих деталей.

Кастом на дорозі
На дорозі

Не забуваємо підписатись на нас в FB, Instagram чи Telegram щоб не пропустити нових оглядів.