Bicymple Nuvo – незвичайний погляд на звичайну річ

Bicymple Nuvo

Створюючи велосипеди для міста, розробники все частіше відхиляються від звичних уявлень про цей транспорт. Такий висновок можна зробити, прочитавши  про Bellcycles – велосипед компанії Labs Bell, та про Nuvo від Bicymple, про якого і піде мова.

Nuvo

Nuvo – не перший проект компанії. В 2012 році, стартап Bicymple випустив одноіменний велосипед, що виділявся досить нестандартною конструкцією, особливістю якої було опціональне підключення заднього колеса під рульову вісь. Nuvo – їх новий проект – звичайним теж не назвеш, до того ж, при його створенні розробники врахували всі недоліки Bicymple і внесли до конструкції суттєві поліпшення та доробки.

Bicymple

Bicymple – перший велосипед одноіменного стартапу

На відміну від попередника, Bicymple Nuvo став передньопривідним, при чому переднє колесо значно більше за заднє – 36 і 24 дюйма відповідно. Завдяки цьому і, в значній мірі, завдяки системі гальмування, створеній на базі популярної технології Tektro, велосипед став легшим в керуванні, більш маневренним і безпечнішим.

Велосипед

Варто зазначити, що Nuvo має дві версії: з однією передачою і двома, що дозволяє розвинути вищу швидкість. Крім цієї, не досить значної відмінності, різниця між моделями лише в ціні: 1099$ за першу і 1499$ за другу.

Передньопривідний велосипед

https://youtu.be/4cbAJmPuOeU