Алюмінієвий BMW R100RS від XTR Pepo і Revival of the Machine

BMW R100RS

Модель R100RS сама по собі є хорошим байком, але після роботи, проведеної над ним відомим іспанським воркшопом XTR Pepo у співпраці з Revival of the Machine, мотоцикл став справді вражаючим. Навіть в нерухомому стані, його дизайн випромінює жагу до швидкості!

BMW

Кастом був проектом для виставки Bike Shed Show в Лондоні. Щоб створити байк з таким незвичним дизайном і оновленим двигуном, мадридська майстерня на чолі з Пепо Роселлом, об’єднала зусилля з журналом Revival of the Machine.

Cafe Racer

Стартом для проекту стала модернізація двигуна, який отримав новий розподільний вал, удосконалені поршні з вищою толерантністю до високої температури та карбюратори Lectron Power Jet з фільтрами K&N. Старе запалювання замінили на новий цифровий комплект.

Передня підвіска байку отримала вилку від BMW R NineT, а задня – від BMW R850 R Guarda Civil з регульованим моно амортизатором Hagon. Обидва колеса “перевзули” в шини Pirelli Diablo Rosso Corsa.

BMW кастом байк
BMW байк

Сидіння вийшло дійсно неортодоксальне: по-перше, воно дерев’яне, а по-друге – форма дуже незвичайна, але ідеально вписується в дизайн. Цікаво, що його виготовив іспанський гітарист Хаві Молдес.

мотор

Алюмінієвий обтікач в стилі “булет” разом із баком – дві хендмейд частини, які стали найяскравішими елементами в усьому дизайні байка. Саме такого стилю та зовнішнього вигляду хотіли досягнути автори проекту.

BMW мотоцикл
BMW R100RS кастом

Щоб зробити цю модель BMW R100RS ще більш особливою і незабутньою, хлопці зважились на цікаве доповнення – вмонтували в паливний бак наручний годинник Zenith Pilot Type 20, що одночасно гарно та практично.

BMW R100RS by XTR Pepo and Revival of the Machine
Крутий кастом BMW