Про нас

Привіт! Вітаємо вас на Імпрувері ;-). Ви молода амбіційна людина, яка шукає нові ідеї та натхнення? Вам до нас! А може Ви просто цікавитесь новинками з різних сфер життя та винаходами, що набирають “обертів” в світі? Знову до нас :-)! Тут на Імпрувері ми шукаєм та ділимось тим, про що мало кому відомо, але насправді, багато хто хотів би дізнатись – свіжі рішення, інноваційні підходи та удосконалені технології. Одим словом – все нове, що пропонує нам світ.

Прогрес не стоїть на місці і люди – це рушійна сила більшості змін у нашому житті. Кожен день на ринки виходять нові товари та послуги. Ми ж досліджуємо ринок і розповідаємо Вам про них. Ми пишем як про інновації в Україні так і в світі.

Чому? Бо, це варто того, щоб знати!

Чому ми це робимо? Ну, по-перше, тому що це цікаво. Існує стільки всього, про що варто знати і на що варто звернути увагу! По-друге, це корисно. Чужі винаходи та ідеї нерідко стимулюють креативне мислення інших винахідників та підприємців, що, знову ж таки, рухає прогрес і дуже часто змінює світ в кращу сторону.

Наша команда зовсім невелика, та все ж ми стараємось готувати для вас нові матеріали наскільки це можливо часто. Будемо раді лайкам, поширенням, коментарям та іншим соціальним активностям.